Jakie nieinwazyjne zabiegi oferują kliniki medycyny estetycznej?

Współczesna nieinwazyjna medycyna estetyczna jest bardzo popularna. Z zabiegów chętnie korzystają kobiety i mężczyźni, którzy nie chcą decydować się na poważną ingerencję chirurgiczną, a jednocześnie pragną zawalczyć o piękny wygląd swojego ciała.

Wachlarz nieinwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest ogromny. Każdy może wybrać odpowiednią dla siebie propozycję.

Zabiegi ujędrniające skórę

Chcąc odmłodzić skórę twarzy, szyi i dekoltu można skorzystać z wielu niechirurgicznych zabiegów ujędrniających. Metody przynoszą doskonałe rezultaty, laser głęboko wnika w warstwy skóry, pobudzając do regeneracji włókna kolagenowe. W trakcie zabiegów wykorzystywane jest ciepło oraz zimno, a także fale elektromagnetyczne o różnej długości i częstotliwości. Poprawia się owal twarzy, niwelowane są drobne zmarszczki, a także inne oznaki starzenia skóry.

Zabiegi laserowe

Laser wykorzystywany jest bardzo powszechnie w gabinetach medycyny estetycznej. Jest skuteczny w usuwaniu blizn, przebarwień oraz owłosienia. Depilacja laserowa ma wiele walorów, zdecydowanie jest najczęściej wybieranym przez klientów zabiegiem, ze względu na długotrwały efekt.

Przy pomocy lasera klinika medycyny estetycznej w Radomiu może uporać się także z różnymi zmianami skórnymi, które często są powodem kompleksów oraz obniżonej samooceny.

Termolifting

Zabieg wykonywany jest przy użyciu specjalistycznych urządzeń, których działanie wnika w głębokie warstwy skóry poprzez emitowanie światła podczerwonego. Stymulowane są komórki skóry do odbudowy. Po zabiegu skóra jest napięta, drobne zmarszczki wygładzone, a ponadto do produkcji pobudzane są włókna kolagenowe.

Termolifting jest nieocenionym wsparciem w walce o piękny, młody wygląd na długi czas. Ujędrnia i poprawia jakość skóry na twarzy, szyi i dekolcie. Zabieg można wykonać także na zwiotczałej skórze brzucha, wewnętrznych częściach ud czy na ramionach.

Fotoodmładzanie

Klinika medycyny estetycznej z Radomia poleca także zabiegi z zakresu fotoodmładzania. Poprawiają wygląd skóry poprzez działanie światła o wysokiej intensywności. Zabieg wykonywany jest przy użyciu specjalistycznych lamp emitujących fale świetlne, które głęboko wnikają w warstwy skóry i stymulują produkcję kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.

Skóra po zabiegu jest bardziej jędrna, gładka i elastyczna. Redukowane są widoczne zmarszczki, przebarwienia oraz pory. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny, nie wymaga rekonwalescencji ani specjalnego przygotowania.

Bezinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej

Nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej jest naprawdę cała masa, dlatego każdy może zdecydować, w jaki sposób zadba o swój piękny i młody wygląd. Ich ogromną zaletą jest skuteczność bez specjalnego przygotowania oraz długotrwałej rekonwalescencji. Bezinwazyjne zabiegi, które oferuje klinika medycyny estetycznej w Radomiu są odpowiedzią na potrzeby wielu klientów obawiających się skutków.

Artykuł partnera

Stanisław Niemczuk
Stanisław Niemczuk
Artykuły: 39